+38 067 1234 144
Як оформити зону ТБ

Як оформити зону ТБ. На що звернути увагу?

Майже в кожному інтер’єрі є телевізор. Ми звикли до комфорту – подивитися хороший фільм чи пограти приставку на великому екрані.

Але коли починаємо оформляти зону для телевізора починаються запитання – на що звернути увагу, як правильно його розмістити в інтер’єрі, куди сховати дроти тощо

Як оформити зону з телевізором?

Кожен інтер’єр унікальний. Абсолютно кожний, тому обирати готові меблеві набори – це апріорі погана ідея. Потім починається історія, коли там три сантиметри не вистачило чи потрібно зміщувати сам телевізор десь в бік й тд.

Загалом, такі конструкції можуть принести багато клопоту. Ідеальний варіант функціональної зони ТБ – виготовити її на замовлення. Все чітко, як вам потрібно, а головне, можна зробити надзвичайно функціонально, додати стільки полиць, скільки вам треба тощо.

Коли ви не хочете робити замовлення на окрему зону ТБ, можна обрати зручний стильний комод, щоб підходив до стилю інтер’єру чи тумбу. Якщо ви хочете приховати телевізор, то можна встановити на стіну такого ж кольору (зливатиметься й буде візуально менше помітно) або сховати до шафи.

Також одним з варіантів є, навпаки, виділити стіну з ТБ контрастним кольором до загального інтер’єру.

Звісно, телевізор – не річ першої потреби, і певна кількість людей поступово від нього відмовляється, віддаючи перевагу спокою та інформаційній тиші. Проте для досить великого прошарку населення тема досить актуальна!

Детальніше про проєкт

Всі ми унікальні. У нас різні мрії, різні кумири. А головне, кожному з нас комфортно по-своєму і тільки ми знаємо де і як.

Інтер’єр, який промовисто заявляє: “Мій власник – юний футболіст!” Одним з головних побажань було оформлення кімнати у кольорах улюбленого клубу – жовто-чорних.

Інтер’єр вийшов яскравим, “живим” й функціональним. Ми створили досить багато місця для зберігання наявних нагород, кубків, грамот й майбутніх. В кімнаті є багато сценаріїв освітлення, акцентні підсвітки, додаткове освітлення в робочій зоні для комфорту.

Ліжко розмістили з підйомним механізмом для додаткового зберігання. Також розмістили велику містку шафу та підвісну консольну тумбу під телевізором.

Інтер’єри мають бути красивими, бо в них виростають таланти!

Локація: с.Зубра
Проєкт: Noir
Площа: 17,3м²

 

як оформити зону телевізора

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.