+38 067 1234 144
Тренди інтер'єру кухні 2023

Тренди дизайну інтер’єру кухні 2023

Тренди змінюються щороку, але ремонт ми не обновлюємо так часто, правда? Тому варто обрати інтер’єр для кухні, який буде актуальним на найближчі роки.

Обираючи інтер’єр для власних помешкань, ми слідкуємо власним побажанням та пропозиціям на ринку, інтерпретуючи їх під себе. Усі модні тенденції у сфері дизайну інтер’єру 2023 пов’язані з пошуком ідеального рішення для створення гармонійного комфортного простору, що відповідає реаліям наших днів.

Тенденції в інтер’єрі кухні

Плавно з 2022 у 2023 рік перейшов тренд на простоту й практичність в дизайнах. Кричущі кольори й помпезність змінилися на щось більш класичне, мінімалістичне з базовими відтінками. Все більше звертаємося до екологічних мотивів й геометричних візерунків. Різнобарв’я модних стилів, кольорів й матеріалів дозволяє обрати стильну практичну кухню для вас.

Одними з найпопулярніших стилів є ті, що поєднують в собі зовнішню простоту й ергономіку. Наприклад, практичний сучасний, строга неокласика, стильний скандинавський тощо. В моду прийшли витончена простота, прямі лінії й пастельні відтінки.
В першу чергу, різноманітні варіації бежевого: від світлих відтінків піщаних дюн до яскравішого пшеничного, а також медовий, молочний, шампань, капучино, ванільний тощо.

Найбільш популярними є комбінація бежевого й світло-сірого, яке можна розбавити більш акцентним кольором. Досить легкі повітряні кольори, що додають простору в інтер’єр кухні.
Також серед трендових: піщані, глиняні та землисті кольори, зелені рослинні відтінки, кольори каміння та мінералів, глибокі тони синього та морського бірюзового, приглушені ягідні та пудрові квіткові фарби.

Вибрати одночасно стильну практичну кухню буде значно простіше, якщо ви звернетеся до нас! Ми допоможемо створити саме “ваш” ідеальний інтер’єр та навіть можемо втілити його в життя. Вам доведеться тільки заїхати та насолоджуватися готовим результатом!

Детальніше про проєкт

Знайомимо вас з цим легким й сучасним проєктом квартири для оренди. Розпочинаємо з кухні-вітальні в ніжних класичних кольорах. Ми досить вдало поєднали простоту, зручність, функціональність й лаконічність, що відображають красу й комфорт.
Для оздоблення використали тільки натуральні матеріали.

Площа невелика, проте досить світла й простора завдяки великому вікну в поєднанні з пастельними тонами. Розмістили барну стійку, за якою можна снідати або навіть працювати за потреби.

Інтер’єри мають бути красивими, адже це приносить задоволення!

Локація: ЖК Барселона, м Київ
Проєкт: Sheridans
Площа: 20,4 м² (кухня)

 

Тренди інтер'єру кухні 2023

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.