+38 067 1234 144

Розташування: м. Львів

Площа: 80,6 м²

Завдання: сучасний інтер’єр в стилі мінімалізму, натуральні матеріали і легкість простору — ось такі побажання були в нашого клієнта.
Результат: спокійні, пастельні відтінки, зонування, стиль мінімалізму не тільки зберегли відчуття простору і лаконічності, а й зробили інтер‘єр ненав‘язливим та естетично приємним. Основою кольорової гами є бежевий колір з акцентними стінами у вітальні, прихожій, спальні. Зелені й дерев’яні елементи додають затишку та створюють відчуття поєднання з природою. Рейки є об’єднуючим елементом всієї квартири. Кухня, зроблена в колір стін, зовсім нестандартна — з однієї сторони високі пенали для техніки і прихованої робочої зони, з іншої — широкий кухонний острів. Тут є багато місця для зберігання, а також розміщена варильна поверхня і мийка. Освітлення трекове, приховане. Цікаву геометрію створює підсвітка, яка йде по стіні та стелі. А така дитяча кімната з ігровими зонами – мрія для активних малюків.

Кухня-вітальня

Коридор

Спальня

Дитяча

Санвузол №1

Санвузол №2

Хочу так само!

Для початку запишіться на консультацію

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо виникнуть додаткові питання або ви хочете проконсультуватись відносно послуг студії - просто подзвоніть по телефону +38 067 1234 144 або пишіть на пошту hello.glstudio@gmail.com