+38 067 1234 144

Ідеальна кухня у відтінку Dusty Pink

Коли ми створюємо дизайн інтер’єру кухні, то витрачаємо досить багато часу й ресурсу. Процес створення досить складний і копіткий, бо потрібно не тільки враховувати естетичну складову дизайну, але продумати зручне й компактне розташування кухонного гарнітура й техніки.

Кухня – серце будинку

У кухні завжди вирує життя: поїсти, випити кави, почитати книгу чи навіть попрацювати, тут буває все.
Потрібно враховувати всі нюанси: стилістику, планування, зонування, розміщення техніки та ще безліч питань, які здаються дрібницями, але дуже важливі.

Тому не варто покладатися тільки на себе, найкраще довіритися дизайнерам, які допоможуть прослідкувати за найменшими деталями й зробити вашу кухню ідеальною до дрібниць!

Стільниця як обов’язковий елемент інтер’єру

Робоча поверхня не тільки важливий функціональний й практичний елемент кухні, а й грає важливу роль в стилістичному оформленні. Вибір стільниці – надзвичайно важливий й кропіткий процес, адже вона має бути стійка до подряпин, порізів та інших механічних впливів, легка у догляді.

Найкраще обирати штучний камінь кварцит, бо він є одним з довговічних й стійких матеріалів для кухонних стільниць. Такий матеріал стійкий до зношування, не боїться вологи і різних пошкоджень. Стільниці з кварциту виглядають добротно і стильно, в облаштуванні кухні найчастіше використовують штучний камінь, бо він має різні колірні варіанти, які легко підібрати під колір інтер’єру кухні.

Детальніше про проєкт

Погляньте на цю ніжну кольорову гамму й скажіть, що ви не в захваті. Навряд чи у вас вийде, правда?

Наша замовниця мріяла про свою ідеальну кухню у відтінку Dusty Pink. Також одним з основних побажань було використання текстур натурального каменю, мармуру, чорних акцентів. Вони ідеально доповнили загальну картину, створивши гармонійний простір, в якому готувати одне задоволення.

✅ площа кухні дозволила нам зробити велику робочу зону, стільницю виконали зі штучного каменю
✅ головний акцент на скляну вітрину з підсвіткою, де зберігаються бокали та інший гарний посуд
✅ розмістили барну стійку для легких перекусів чи швидкого сніданку
✅ для освітлення використали вбудовані точкові світильники, встановили підсвітку під верхніми шафками та підвісний світильник над барною стійкою

Інтер’єри мають бути красивими, особливо, якщо це наші мрії!

Локація: с.Зубра
Проєкт: Noir
Площа: 65,9 м²

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.