+38 067 1234 144

Дизайн інтер’єру дитячої кімнати

Дитяча кімната – це особливе місце в будинку, а також простір для творчості та цікавих ідей! Її інтер’єр повинен бути гармонійним, затишним та відповідати віку і потребам дитини. Тому пам’ятайте, що будь-які ідеї оформлення дитячої кімнати можуть бути реалізовані лише в тому випадку, якщо при створенні інтер’єру враховується вік та стать дитини.

Це має бути простір для дитини й про дитину.

Яке має бути зонування у дитячій кімнаті?

Правильне зонування приміщення допоможе створити функціональний та комфортний дизайн інтер’єру дитячої кімнати. Дитина буде проводити більшу частину часу у своїй кімнаті — відпочивати, навчатися, гратися, спілкуватися з друзями.
Тому пам’ятайте, що для дітей необхідно облаштовувати не лише зону для відпочинку, але й робочу, а також місце для гри.

Використовуйте функціональні та компактні меблі, які допоможуть вирішити відразу декілька завдань, але не будуть загромаджувати простір.

На що звертати увагу в першу чергу при оформленні інтер’єру?

Перше, на що слід звертати увагу в процесі оформлення дитячої кімнати – це вік дитини. Саме від нього залежатиме планування приміщення, адже, погодьтеся, якщо малюку потрібна ігрова зона, то підліток її не потребує й вона не стане йому в нагоді. В підлітковому віці є необхідність у робочій зоні для виконання уроків з комп’ютером та іншою технікою.

Також вік впливає на загальну стилістику і концепцію інтер’єру. Адже з віком з’являються будь-які інтереси, хобі, які він точно захоче зобразити при оформленні особистого приміщення.

Детальніше про проєкт

Дану кімнату для хлопчика школяра ми оформили у сіро-зелених відтінках із додаванням текстури дерева на підлозі та меблях. Доповнили шпалерами із геометричним принтом. Звісно, передбачили зонування простору та додали місця для зберігання у вигляді шаф та різних полиць.

Проєкт вийшов затишним, спокійним та комфортним для дитини, а це головне! Пам’ятайте, що комфортно має бути саме діткам, це повністю їх простір.

Інтер’єри мають бути красивими, бо у них діти вчаться бачити прекрасне!
Хотіли б таку кімнату для своїх діток? Подобається? Напишіть у коментарях ☝️

Локація: м. Львів
Проєкт: Gently Pastel
Площа: 15 м²

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.