+38 067 1234 144

Дизайн ландшафту

Дизайн проекту ділянки відрізняється від ескізу тим, що в ньому не схематично, а точно показано план розміщення елементів благоустрою (садові доріжки, майданчики, водні споруди, альпінарії, малі архітектурні форми) і озеленення (дерева, чагарники, квітники, клумби).

Дизайн проекту ландшафту передбачає чітке зонування і розбивку ділянки на функціональні зони (зона відпочинку, дитячий майданчик, зона прийому гостей, в’їзна зона і т. д.). До проекту ландшафту додають відомість планованих до посадки дерев і чагарників. Вказують місця розміщення садових світильників функціонального та ландшафтного освітлення.

Професійне дизайнерське оформлення присадибних ділянок та озеленення територій неможливе без попередньо опрацьованого плану дій – дизайнерського проекту ландшафту.У ньому визначають загальну концепцію стилю та зонування ділянки, а вже потім виконують комплект креслень з глибшою обробкою деталей – ландшафтний проект ділянки.

Ділянка, будинок і прилеглі будівлі, як правило, виконують в єдиному стилі. Завдання дизайнера – доповнити й прикрасити вже наявні елементи декору так, щоб всі вони виглядали гармонійно.

Приступаючи до роботи, фахівці студії Петра Голика складають технічне завдання, доповнюючи ландшафтний проект докладними даними (наприклад, особливостями рельєфу та ґрунту), щоб на наступних етапах ризик похибок був зведений до мінімуму.

Дизайн ландшафту і додаткові послуги

  1. Розробка ландшафту і малих архітектурних форм.
  2.  Освітлення екстер’єру і ділянки.
  3.  Дизайн терас.

Ланшафт і територія ( Доріжки, озеленення, альпійські гірки)

Малі архітектурні форми ( Дизайн альтанки, паркану, басейну)

Дизайн терас
Етапи проекту:

Технічне завдання, обміри, фотофіксація об’єкта.

  1. Планувальні рішення.
  2. Стилістика, загальна концепція проекту.
  3. Візуалізація, дизайн освітлення, матеріали.
  4. Робочі креслення проекту.
  5. Авторський нагляд, реалізація проекту.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *