+38 067 1234 144

Раді вам повідомити, що отримали відзнаку “Знак Якості”

Компанія “Знак Якості” займається розвитком малого і середнього бізнесу та проводить конкурс “Найякісніші послуги і товари року”!
Всеукраїнський рейтинг якості товарів і послуг «Знак Якості» є незалежною комплексною програмою ранжування підприємств України на підставі проведення соціологічних опитувань громадян у різних регіонах країни, онлайн-голосувань в соціальних мережах та ін. Метою рейтингу «Знак Якості» є визначення та презентація суспільству справжніх лідерів у сфері надання високоякісних товарів і послуг на території України, сприяння соціальному визнанню цих підприємств. Споживачі, також активно інформуються про результати проведення Конкурсу . Наші інформаційні партнери це соціальні мережі і регіональні видання.
Почесним знаком «Знак Якості» відзначаються ті компанії, які увійшли до топа галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» студія дизайну «GL design» в місті Львів потрапила в число кращих та стала фіналістом Конкурсу “Найякісніші послуги і товари 2021 року” в категорії: студії дизайну!

Компанія «GL design» успішно веде свою професійну діяльність з 2013 року у сфері дизайну. За цей час було реалізовано низку унікальних проектів, завдяки яким вдалося накопичити величезний досвід і зарекомендувати себе на ринку дизайну послуг, як професійний, перевірений і надійний партнер і помічник.
Колектив студії «GL design» – це творча та професійна команда, під керівництвом засновника студії, дизайнера і арт директора Петра Голика.
Основним завданням «GL design» є – комфорт, естетика, функціональність та актуальність життєвого простору. У своїй роботі дизайн-студія ретельно опрацьовує кожен штрих і деталь, щоб дизайн-проект був не тільки авторським, але максимально задовольняв замовника проекту. Тут організовують кожен проект під суворим контролем, щоб завдання були вирішені в обумовлений термін реалізації, з розумною економією коштів і часу.
На підтвердження високого рівня – досягнення «GL design»: +200 проектів у більш ніж 10 містах та чотири нагороди міжнародного рівня – Europe property awards, і співпраця з іноземними замовниками.
Вітаємо! Та маємо честь вручити керівнику Петру і колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості», як відзнаку за якість!

м.Львів, в.Галицькі пасіки,7
тел: 0671234144

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.