+38 067 1234 144
біоніка в інтер'єрі

Немає кращого творця, ніж природа. Про біоніку в інтер’єрі

Немає кращого творця, ніж природа. Погодьтеся?

Люди завжди запозичували у природи структури, елементи, побудови для вирішення своїх технологічних завдань. Проте зараз ми фактично живемо у так званих міських джунглях, нас оточує бетон, сталь й все менше зелені. Ми втрачаємо відчуття гармонії з природою, віддаляємося від неї, тому потреба у цьому зростає з кожним роком.

Стає більш популярним екологічний природний напрямок. Багато дизайнерів надихаються природними стихіями й матеріалами при створенні власних дизайнів.

Таке оформлення квартир і будинків, відповідно до мотивами природи при використанні новітніх технологічних рішень має назву біоніки. Першим, хто використав структури, притаманні елементам живої природи став Гауді.

Про біоніку в інтер’єрі

Для біоніки в інтер’єрі важлива гармонія, велика кількість світла й оригінальні ідеї. Це поєднання автентичності природи й сучасних елементів: техніки та інших благ цивілізації. При створенні дизайнів важливо зберегти практичність й створити максимально функціональний комфортний простір, який не йде у розріз з природою.

Коли ми говоримо про біоніку, то впершу чергу, варто відзначити симбіоз природи й зручного інтер’єру. Це той випадок, коли завдяки ній будь-яке приміщення є унікальним, оригінальним, функціонально продуманим і максимально комфортним.

Надихнутися природними стихіями, формами та структурами не означає копіювання цих об’єктів чи форм. Це про відчуття природи у дизайні – полиці у вигляді бджолиних сот чи легка повітряна тюль ніби туман, жива трава в горщиках з глини, тощо.

Щодо світла, то воно м’яке, природне, для штучного освітлення використовують вбудовані елементи. Для вікон замість важких штор, використовують рулонні види жалюзі з тканинних матеріалів або бамбука чи легку тюль.

Тут варто забути про гострі кути й геометрію, це про легкість й ергономічні характеристики. Найголовніше – гармонія поєднання технологічного прогресу та природнього середовища.

Інтер’єр у поєднанні з біонікою дозволяє нам відчути почуття єднання з природою, не відмовляючись від благ цивілізації, відчувати її досконалість й красу.

Детальніше про проєкт

Природа – найкращий скульптур, і з цим важко посперечатися. Саме взаємодія природних елементів, таких як вода, вітер та камінь надихнула нас на створення цього проєкту. Вони утворюють неймовірні біонічні плавні форми, які виглядають надзвичайно цікаво та вишукано.

Замовники дали нам свободу дій в виборі стилю й кольорової гами. Ми завжди ретельно обираємо кожну деталь вашого інтер’єру, адже вона може як надихати й створювати затишок, так і втомлювати або дратувати. Дизайнер втілює у життя ваш ідеальний простір!

У даному проєкті в оздобленні переважають натуральні текстури та матеріали. Присутня легкість та повітряність.

Інтер’єри мають бути красивими, бо мають на нас неабиякий вплив!
Подобається дизайн?

Локація: Львівська область
Проєкт: Сarver
Площа: 29 м²

 

Про біоніку в інтер'єрі

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.