+38 067 1234 144
Ламінат чи Кварц-вініл

Ламінат чи Кварц-вініл? Переваги та недоліки

Кварц-вінілова підлога об’єднує в собі переваги багатьох популярних сьогодні підлогових покриттів, при цьому недоліків має зовсім мало. Багатство дизайнерських пристосувань, наявність різних класів зносостійкості та різноманітність способів монтажу відкривають широкі можливості для використання кварц-вінілового покриття.

Переваги кварц-вінілової підлоги

Головними її плюсами можуть вважатися міцність в комбінації з пластичністю й надзвичайно тривалий термін служби, який може коливатися від 10 до 35 років. Також можна виділити ось такі переваги кварц-вінілу над ламінатом:

1. Догляд

Кварц-вініл вологостійкий і не накопичує пилу. Підлогу можна протирати звичайним мийним засобом (що не містить абразивних домішок).

Ламінат же вимагає обов’язкового витирання насухо після вологого прибирання, щоб уникнути попадання води в стики. Він схильний до утворення слідів і не дружить з мийним пилотягом.

2. Стійкість до впливів

Кварц-вінілова підлога вологостійка – раз! Якщо стики ламінату, при попаданні вологи, можуть почати розходитися, а зовнішній вигляд самого покриття прийти в непридатність, то кварц-вінілу це не загрожує.

Дана підлога стійка до перепадів температур – два! Крім того, вона витримує перебування в одному приміщенні з агресивними середовищами (лугом, спиртом, кислотою та іншими), чим ламінат похвалитися не може.

3. Екологічність матеріалу

Кварц-вінілова підлога нетоксична і виготовляється без застосування шкідливих сполук. Деякі моделі, завдяки нанотехнологіям напилення срібла на поверхню плитки, мають дезінфекційний ефект.

4. Види з’єднань і особливості монтажу

Існує два способи монтажу елементів. Перший метод передбачає приклеювання елементів на основу підлоги, а другий означає монтаж за принципом «плаваючої підлоги», тобто неприклеєної, а збірно-розбірної.

Плити з замковим з’єднанням в процесі монтажу просто замикаються одна в одну, а вироби з клейовим сполуками приклеюються на основу підлоги встик один одному. Також існують самоклеючі панелі, поверхня яких обробляється клейовим складом в процесі виробництва.

Недоліки вінілової підлоги

Переглянувши кількість переваг здається, що це покриття ідеальне й немає недоліків. Вони, звісно, є, але їх небагато.

  • Якщо що ви посковзнетеся на вініловій підлозі у взутті на гумовій підошві, то на цьому місці залишиться вкрай неестетична чорна смуга. Сліди від гуми практично неможливо видалити з покриття.
  • На вініловій підлозіі легко утворюються подряпини та потертості. Тому з неї потрібно ретельно видаляти пісок і захищати ніжки меблів (повстю) при пересуванні.
  • Даний варіант підлогового покриття не є бюджетним варіантом. Але якщо врахувати простоту догляду та ремонту, відсутність витрат на підкладку, то вкладення у вінілову підлогу досить вигідне.

Чи мінус це? Вирішуйте ви.

Детальніше про проєкт

Зупиніться! Ви просто повинні побачити цю красу! Елегантна вишукана спальня в стилі мінімалізм. Абсолютно довершений дизайн, який заворожує.

Промовистим акцентом інтер’єру стала стіна з декоративним каменем. Ліжко спроєктували за нашим дизайном у теракотовому кольорі, у спальні розміщені різні сценарії освітлення для комфорту власника. Декоративне панно навпроти ліжка маскує розетки та виводи до телевізора, що дуже продумано з естетичної точки зору. Все лишнє приховано від стороннього ока.

В даному проєкті після перепланування ми об’єднали частину коридору зі спальнею. З’явився вхід в санвузол окремий зі спальні й вхід до кабінету.

Інтер’єри мають бути красивими, адже вони надихають!

Локація: м.Львів
Проєкт: Dark Side
Площа: 16,1м²

 

Ламінат чи Кварц-вініл

Поділитися з друзями

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.