Контакти

Керівник проектів: Петро Голик

E-mail: d-e-s-i-g-n@ukr.net

Skype: Petro.gl

Моб.: +38 097-60-35-367

Адреса: м.Львів, вул.Медової печери 36/15

  м.Київ, вул.Чудновського 7а

Карта

Спільна робота

Ми шукаємо людей, яким подобається дизайн. В першу чергу, відкритих і позитивних особистостей, уважних, відповідальних, ініціативних, а також будемо раді знайомству з успішними професіоналами. Якщо ви хочете працювати над окремими проектами, надішліть інформацію про себе на пошту workgl@ukr.net , приклади 1-го або 2-х характерних проектів, їх вартість. В описі вкажіть, що саме ви в них робили, витрачений на роботу час, а також інші матеріали, які характеризують вас, як професіонала. Як тільки у нас буде завдання для вас - ми зв'яжемося і обговоримо умови співпраці.

Для постачальників та партнерів

Якщо Ви хочете запропонувати нам свої послуги, товари, інформацію про співпрацю і інші варіанти взаємодії, направте, будь ласка, ваш лист на e-mail: workgl@ukr.net . Бажано, щоб ваше повідомлення містило цікаву і зрозумілу інформацію з прикладами робіт і цінами. Будь ласка, не дзвоніть по телефону, не пропонуйте бонуси дизайнерам. У ваших силах відправити не стандартний шаблон, а лист особисто нам, в якому ви розповісте, як можете бути корисні нашим клієнтам і чому слід вибрати саме вас. Якщо нас зацікавить ваша пропозиція, ми з вами зв'яжемося. Кілька питань, які нас цікавлять найбільше:

1. Назва вашої організації. Коротка інформація про неї.
2. Контактні дані, мобільний телефон керівника (для термінових рішень можливих питань).
3. Основні послуги, що надаються.
4. Яка ваша відмінність від конкурентів.
5. Відгуки клієнтів (не менше 3 шт) або контакти клієнтів (не менше 3 шт), хто може підтвердити успішну роботу з вами.
6. Мініпортфоліо (3 характерних проекту).
7. Опис робіт. Що саме ви робили на цих об'єктах, яка була вартість, скільки зайняло часу. Які складності були і як ви їх подолали.

Якщо ваша пропозиція нас зацікавила

У своїй роботі з субпідрядниками та постачальниками ми слідуємо принципам чесного бізнесу, що припускає прозорість і взаємоповага в ділових відносинах, дотримання законів та етичних норм. Ми просимо вас заздалегідь ознайомитися з декількома пунктами, які ми вимагаємо неухильно дотримуватися в роботі з нами:

1. Швидкість реакції Якщо у вас багато роботи прямо зараз - скажіть про це заздалегідь. Краще ми попрацюємо в інший раз, ніж розчаруємося в вас. Важливо завжди бути на зв'язку і мати відповідальну за наш проект особу з працюючим мобільним телефоном, з яким можна обговорити деталі проекту в будь-який момент стандартного робочого дня.

2. Кваліфікований персонал Ваш представник повинен володіти повноваженнями і бути повністю в курсі проекту, не передавати і не перекладати відповідальність на інших членів вашої команди.

3. Терміни Обов'язково дотримуйтесь заявлених в договорі термінів. Сказали, що надішлете відповідь завтра зранку - надішліть завтра зранку.

4. Якість Має бути максимальною. Будь-яка продукція повинна проходити контроль якості з вашого боку на відповідність технічним завданням та наявності помилок. Не перекладайте це на нас або клієнта.

5. Готовність усувати недоліки Ті хто нічого не робить - ніколи не помиляються. Ми з розумінням ставимося до невеликих недоліків, але будьте готові їх виправити за свій рахунок в обумовлені терміни проекту. У помилках немає нічого страшного. Важлива реакція на їх виявлення і швидкість усунення.

6. Прозоре ціноутворення Найгірше - це незрозуміла ціна і плутанина в цифрах. Хороший фахівець з досвідом роботи завжди знає приблизну вартість своєї продукції і може швидко назвати порядок цифр для прийняття принципового рішення.