Послуги дизайнера для перепланування квартири

05 November 2013

Студія пропонує послуги дизайнера для перепланування квартири чи дому

Перепланування квартири - справа досить клопітка і без кваліфікованих послуг дизайнера деколи не обійтися. Але нічого не поробиш, адже справа того варта.
Перепланування однокімнатної квартири допоможе зробити з неї або простору студію, або навпаки - відокремиться маленький кабінет чи спальня. Скориставшись послугами дизайнера, ви зможете наперед побачити можливі варіанти і зробити правильний вибір. Про те, який простір для фантазії дизайнера передбачає перепланування дво- чи трикімнатної квартири, можна і не говорити.
Найголовніше, будь-який проект - це компроміс між реально існуючими квадратними метрами і мрією власника, причому перепланування наближає реальність до мрії. Грамотний дизайнер покликаний втілити Ваші мрії спочатку на папері, а згодом і наяву.
Головне обмеження, з яким стикається перепланування квартири в панельному будинку, це наявність несучих стін, які не можна руйнувати. Іноді, правда, дозвіл на роботу з несучими стінами можна отримати, але для цього необхідно велика кількість розрахунків і погоджень. Вам знадобляться не тільки послуги дизайнера, але і архітектора.
Тому, коли планується переробка панельної квартири, насамперед потрібно отримати інформацію, які зі стін несучі. В іншому, варіанти перепланування квартир залежать тільки від дизайнерської фантазії. На фотографіях на сайтах дизайн-студій є досить багато ідей того, яке повинно бути сучасне перепланування квартири, фото показують квартири до і після проведення роботи.
перепланування, послуги дизайнераРізні приклади перепланування квартир допоможуть прийняти рішення, на що схожим ви хочете бачити своє житло. Скориставшись послугою дизайнерів, ви отримаєте дизайн-проект, який потрібен не тільки для вас, але і для того, щоб потім отримати погодження перепланування квартири.