Дизайн проект ландшафту

18 November 2013

Дизайн проект ландшафту передбачає розробку загального плану дизайну ландшафту на ділянці, виконаного в певному масштабі.
Дизайн проекту ділянки відрізняється від ескізу тим, що в ньому не схематично, а точно показано план розміщення елементів благоустрою (садові доріжки, майданчики, водні споруди, альпінарії, малі архітектурні форми) і озеленення (дерева, чагарники, квітники, клумби).
Дизайн проектом ландшафту передбачене чітке зонування і розбивку ділянки на функціональні зони (зона відпочинку, дитячий майданчик, зона прийому гостей, в'їзна зона і т. д.). До проекту ландшафту додається відомість планованих до посадки дерев і чагарників. У проекті дизайну ландшафту вказуються місця розміщення садових світильників функціонального та ландшафтного освітлення.
дизайн проект ландшафтуПрофесійне дизайнерське оформлення присадибних ділянок та озеленення територій неможливе без попередньо опрацьованого плану дій, назва якому дизайнерський проект ландшафту, де визначається загальна концепція стилю та зонування ділянки, а вже потім виконується комплект креслень з більш глибокою обробкою деталей - ландшафтний проект ділянки.
Ділянка, будинок і прилеглі будівлі, як правило, виконуються в єдиному стилі, що розкриває смаки та вподобання власника. Оформлення ділянки не повинно йти врозріз з обраним стилем, і завдання дизайнера - доповнити й прикрасити вже наявні елементи декору так, щоб всі вони виглядали гармонійно і людина відчувала б себе комфортно.
Приступаючи до роботи, фахівці студії « Берсо » складають технічне завдання, доповнюючи ландшафтний проект докладними даними ( наприклад, особливостями рельєфу та грунту), щоб на наступних етапах ризик похибок був би зведений до мінімуму.

Ландшафтне проектування і дизайн проект ландшафту

Від стандартного ландшафтного проекту дизайн-проект ландшафту відрізняється меншою деталізацією: до нього не додаються робочі креслення. Якщо у замовника бюджет, виділений на благоустрій та озеленення, обмежений, то іноді досить дизайну-проекту для реалізації ідей по благоустрою ландшафту на своїй ділянці. Дизайн-проект ландшафту може бути виконаний вручну, в той же час ландшафтний проект виконується тільки за допомогою спеціалізованих комп'ютерних програм.
Включення в проект всіх елементів ландшафтного дизайну дозволяє наочно продемонструвати замовнику, як виглядатиме його ділянка після проведення всього комплексу ландшафтних робіт, зіставити запити власника і можливості їх реального втілення. До дизайн-проекту ландшафту може додаватися орієнтовний кошторис по реалізації ідеї.
Дизайнерський проект ландшафту є своєрідним «художнім паспортом» майбутнього подвір’я.
Якщо Ви власник невеликої ділянки без вираженого перепаду рельєфу і складних гідрологічних умов (високий рівень грунтових вод, заболоченість території), то розробка дизайн-проекту може бути оптимальним для Вашої ділянки варіантом ландшафтного проектування.