Авторський нагляд та ремонтні роботи по дизайн-проекту

17 October 2013

Авторський нагляд є, мабуть, найбільш делікатною темою у відносинах дизайнера і замовника.
В ідеалі спочатку необхідно розробити дизайн-проект, спокійно і ретельно виконати всі технічні креслення і специфікації для будівельників, і тільки потім можна впевнено починати ремонтні роботи на об'єкті.
На практиці виявляється, що робота над проектом починається одночасно з ремонтно-будівельними роботами і ведеться паралельно. Це породжує багато проблем і ситуацій непорозуміння між замовником, дизайнером і будівельниками. В деяких випадках замовник відмовляється від послуги авторського нагляду, оскільки вважає, що, маючи на руках дизайн-проект, він впорається з його реалізацією сам. В деяких випадках сам дизайнер не хоче займатися практичною стороною своєї роботи, воліючи творити і створювати інтер'єри, сидячи виключно в затишному офісі.
Авторський нагляд - це робота, яку здійснює дизайнер протягом усього терміну ремонтних робіт до повного їх закінчення. Вона полягає в тому, щоб стежити за роботою будівельної бригади в плані дотримання схем, креслень і специфікацій затвердженого Вами дизайн проекту інтер'єру.
При необхідності, дизайнер своєчасно вносить необхідні корективи і зміни (за згодою замовника). Дизайнер, як і клієнт зацікавлений в досягненні поставлених цілей, в якісному і професійному втіленні дизайн проекту інтер'єру!
авторський нагляд, ремонтні роботиВ рамках договору на авторський нагляд передбачається планове відвідування об'єкта для уточнення деталей дизайн проекту інтер'єру та внесення відповідних зауважень до журналу робіт.
Присутність дизайнера при здійсненні авторського нагляду за ремонтними роботами обов'язкова. Будучи автором дизайн-проекту, тільки він може змінювати або коригувати проведення робіт, не порушуючи гармонійного зв'язку всіх елементів проекту.

Авторський нагляд за ремонтними роботами включає:

•    консультації будівельників по всіх наданих кресленнях та ескізах;
•    контроль за ходом ремонтних робіт в приміщенні;
•    відповідність обраного колористичного вирішення його виконанню;
•    відповідність оздоблювальних матеріалів обраним зразкам;
•    розміщення декоративних елементів в інтер'єрі (картини, вази, дзеркала і т.д.).
Вартість авторського нагляду обговорюється окремо і залежить від термінів будівництва і грамотності робітників, що виконують ремонт.